Trabzon Havalimanı Araç Kiralama | Otorento Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama | Otorento Bilgileri

Trabzon Havalimanı uçuş keyfine varacağınız en nadide havalimanlarından biridir. Yeşile boyalı dağların denize dik uzandığı, derin Karadeniz sahilleri boyunca uçarken denizin üzerine konuverircesine Trabzon Havalimanına inersiniz.  Uçağın içinde kapıya doğru ilerlerken dahi bir yanınız size hoş geldin diyen dalgalarla kuşatılmış gibidir. Bordo mavili şehrin yıl boyunca yurdun her yerinden gelen misafirlerine giriş kapısı olan Trabzon  Havalimanı, yazın  Arap misafirlerin akınına uğrar. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus ve Onur Havayollarına, Riyad'dan gelen direkt charter uçakları eşlik eder. Trabzon Havaalanı, Mayıs, Haziran Temmuz, Ağustos ayları boyunca Arap turistlerin, yerli turistlerin, onları karşılayacak olan tur rehberlerinin, otel ve araç kiralama firmaları görevlilerinin doldurduğu uluslararası bir turizm kaynaşma noktası haline dönüşür. Nasıl dönüşmesin ki, yaz tatillerini yıllar boyunca hatıralarından silinmeyecek bir macera olarak yaşamak isteyenler için Trabzon, geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan tarihi eserleriyle, yemyeşil yaylalarıyla, masmavi gölleriyle, Temmuz sıcağında yağan yağmuru yani ılıman iklimiyle benzersiz bir şehirdir. Trabzon Havalimanı, ruhunuzda hissedeceğiniz eşsiz lezzetlerin de başlangıç noktası olarak karşılar sizi. Zira Trabzon benzersiz ikliminin sebep olduğu benzersiz lezzetlere ev sahipliği yapar. Trabzon tereyağı, kalp damar hastalıkları doktorlarının dahi yenmesini salık verdiği müthiş hafif, ağızda eriyen bir B vitamini kaynağıdır. Tereyağıyla mısır unuyla, peyniriyle yapılan binbir çeşit yemekler sayesinde Trabzon Havaalanı, gurmelerin de sık sık iniş yaptığı özel bir lokasyondur.


Trabzon Havaalanına indiğim zaman arabamı kiralarım diye düşünürseniz; yanılırsınız. Yaz aylarında Trabzon havaalanında kiralık araba bulabilmek neredeyse mucizenin adıdır. Türkiye'de araç kiralamanın en yaygın adresi olan Otorento.com dan erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak kiralayacağınız arabanız, valesiyle birlikte Trabzon Havaalanında sizi ilk karşılayan olacaktır. Size, servis bakımlı, konforlu, web üzerinden seçtiğiniz model arabanızla sadece 6 km yol yaparak şehir merkezine ulaşıp, sıcak samimi, içten yerli halkıyla kaynaşmak kalır.


Türkiyenin denize paralel tek havalimanında, Türkiyenin tek araç kiralama ağı Otorento.com güvencesiyle karşılanacak, Trabzon Havalimanı Araç Kiralama seçeneklerinden size en uygun olanı ile hatıralarınızdan silinmeyecek güzelliklere “merhaba” diyeceksiniz. 


Hakkımızda
İşleminiz Yapılıyor...