Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama | Otorento Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama | Otorento Bilgileri

Sabiha Gökçende araç ihtiyacınız günlük, haftalık, aylık gibi sürelerle olabilir. Dilediğiniz süre için en ucuz araç kiralama fiyatlarının sunulduğu Otorento'dan kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sabiha Gökçen'de bulunan araç kiralama firmalarının araçlarını sizin için karşılaştırıp en ucuz fiyatları size sunarız. 


İstanbul Anadolu yakasının tek havalimanı olan Sabiha Gökçen, hem ulusal hem de uluslararası hizmet verir. İstanbul'un Anadolu yakasında oturuyorsanız, ya da İstanbul'un Anadolu yakasını ziyaret ediyorsanız, uçmanız gereken nokta Sabiha Gökçen'dir. Sabiha Gökçen Havalimanında charter seferlerine de imkan verildiğinden genellikle uçuşların bedelleri Atatürk Havalimanına göre daha hesaplıdır. Bu havalimanının en çok kullanan Pegasus Havayollarıdır. Son dönemde Türkiye'nin en yaygın havayolu şirketi THY de bu havalimanından uçuş sayısını artırmıştır. 


Sabiha Gökçen, Türkiye’nin Süper Markaları listesindeki tek havalimanıdır. Dünya Kaliteye Bağlılık, En İyi Uçuş Bilgisi Tabela Rahatlığı, En İyi Havalimanı ödülleri almıştır. Sabiha Gökçen, mimarisiyle de Avrupa Çelik Tasarım ödülü almıştır. İleri Teknoloji üssünün ilk adımı olan Sabiha Gökçen, İstanbul’un Asya bölümünün bir teknoloji üssüne dönüşmesine de katkı sağlamaktadır. Sabiha Gökçen, mükemmeliyet merkezi kabul edilen Teknokentin ilk aşaması kabul edilir. Bu mükemmeliyet merkezi sadece Türkiye'nin değil, bulunduğu coğrafi bölgenin teknolojisi en üst düzey havaalanıdır ki Airbus A380 uçağının inebileceği Türkiye'de ve yakın bölge ülkeleri içinde tek havalimanıdır. 


İstanbul Sabiha Gökçen Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan ucuz fiyatlı araba kiralama temin edebilirsiniz. Kaliteli hizmet alabileceğiniz Sabiha Gökçen Araç Kiralama firmalarının araçlarını karşılaştırabilir ve Sabiha Gökçen Araba Kiralama işlemizi online çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Havalimanına indiğinizde, kiralamış olduğunuz arabanın hazır şekilde beklemesi için, Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı Otorento.com'dan kiralama işleminizi uçuş öncesinde gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Otorento.com'da güvenilir araç kiralama şirketlerinin yüzlerce farklı kiralık araç seçeneğini karşılaştırabilir ve hemen anında araç kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Otorento.com'da gördüğünüz tüm kiralık araç seçenekleri belirtilen tarihlerde müsaittir. Müsait olmayan araçlar listelenmez. Yalnızca beğendiğiniz aracı seçin ve hemen kiralama işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sabiha Gökçen'in içinde bulunan kiralama ofislerinin arasında Avis, Budget, Europcar ve Hertz gibi markalar bulunur. 


Sabiha Gökçen'de anında teslim alabileceğiniz kiralık aracınızla 50 km yol yaparak İstanbul’un merkezi Taksim’e, 14 km. yol yaparak Anadolu yakasının güzel mekanlarıyla dolu ilçesi Pendik’e gidebilirsiniz. Eğer yol yorgunluğunuzu atmak kafanızı biraz dağıtmak istiyorsanız, sadece 5 km uzaklıktaki Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine uğrayıp alışveriş yapabilir, onlarca lokanta arasından dilediğinizi seçip kendinize güzel bir ziyafet çekebilirsiniz. Viaport alışveriş merkezinde  çok ünlü markaların outlet mağazaları yer almaktadır. Çok kaliteli malları çok hesaplı fiyatlarla almanız mümkündür.


Hazır arabanız altınızda iken ve bu kadar da yakınken, Tuzla Termal Tesislerine gitmenizi tavsiye ediyoruz. Çam ağaçlarıyla kaplı yetmiş dönümlük arazi üzerine konumlanmış Tuzla Termal Tesisleri 1300’lü yıllardan günümüze kadar aralıksız şekilde insanlara şifa kaynağı olmuştur. Mineralli sularında yüzüp, masaj yaptırabileceğiniz Tuzla Kaplıcalarında son derece modern çizgide inşa edilmiş otelde kalabilirsiniz. Sağlık depolayıp arındıktan sonra İstanbul'un tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmenizi bekliyor. Ne de olsa Otorento.com web sitesinden kiraladığınız servis bakımlı aracınız kapınızın önünde hazır.


Otorento'dan kolayca rent a car işlemi yapmanın rahatlığını ve keyfini yaşayın. Ekonomik ya da lüks araç seçeneklerinden birini seçip İstanbul'u gezmenin keyfine varabilirsiniz. Araç kiralama işleminizi online olarak 2 dakikada içinde tamamlayabilirsiniz. 

 

Hakkımızda
İşleminiz Yapılıyor...