Aramayı Değiştir

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama, Sabiha Gökçen Rent a Car


İstanbul Anadolu yakasının tek havalimanı olan Sabiha Gökçen, hem ulusal hem de uluslararası hizmet veren bir havalimanıdır. İstanbul'un Anadolu yakasında oturuyorsanız, ya da İstanbul'un Anadolu yakasını ziyaret ediyorsanız, uçuş için en uygun havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Sabiha Gökçen Havalimanında charter seferlerine de  imkan verildiğinden bu havalimanından sağlanan uçuşların bedelleri Atatürk Havalimanı'na göre daha uygundur.


Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama ihtiyacınız günlük, haftalık, aylık gibi sürelerle olabilir. Dilediğiniz süre için Sabiha Gökçen en ucuz rent a car fiyatlarının sunulduğu Otorento'dan araba kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sabiha Gökçen'de bulunan araç kiralama firmalarının araçlarını sizin için karşılaştırıp en uygun fiyatları size sunarız. 


İstanbul’un ikinci havalimanı olan, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı “Türkiye’nin Süper Markaları Listesi”ndeki tek havalimanıdır. Aslında Sabiha Gökçen Havalimanı bol ödüllü bir havalimanıdır ki bu ödüller  arasında “Dünya Kaliteye Bağlılık Ödülü”, “En İyi Uçuş Bilgisi Tabela Rahatlığı Ödülü”, "En İyi Havalimanı Ödülü” sayılabilir. Sabiha Gökçen Havalimanı mimarisiyle de çok sayıda ödül almıştır. Avrupa Çelik tasarım Ödülü bunlardan biridir. İleri Teknoloji Enstitüsünün ilk adımı olan Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un Asya bölümünün bir teknoloji üssüne dönüşmesine de hizmet etmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı Mükemmeliyet Merkezi kabul edilen Teknokent ilk aşaması kabul edilir. Bu mükemmeliyet merkezi sadece Türkiyenin değil bulunduğu coğrafi bölgenin teknoloji olarak en üst düzey havaalanıdır ki Airbus A380 uçağının inebileceği tek havalimanı Türkiye'de ve yakın bölge ülkeleri içinde, sadece Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'dır.


Sabiha Gökçen Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan uygun fiyatlı kiralık araç temin edebilirsiniz. Kaliteli hizmet alabileceğiniz Sabiha Gökçen Rent a Car firmalarının araçlarını karşılaştırabilir ve online olarak Sabiha Gökçen Araba Kiralama işlemizi çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı'na indiğinizde, kiralık arabanızın hazır şekilde beklemesi için, Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı Otorento.com'dan kiralama işleminizi uçuş öncesinde gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Otorento.com'da kaliteli hizmet veren araç kiralama şirketlerinin yüzlerce farklı kiralık araç seçeneğini karşılaştırabilir ve hemen anında kiralama yapabilirsiniz. otroento.com'da gördüğünüz tüm kiralık araçlar belirtilen tarihlerde müsaittir. Müsait olmayan araçlar listelenmez. Yalnızca beğendiğiniz aracı seçin ve hemen kiralama işleminizi online olarak gerçekleştirin.


Sabiha Gökçen Havalimanı'nda anında teslim alabileceğiniz kiralık aracınızla 50 km yol yaparak İstanbul’un merkezi Taksim’e, 14 km. yol yaparak Anadolu yakasının güzel mekanlarıyla dolu ilçesi Pendik’e gidebilirsiniz.

Eğer yol yorgunluğunuzu atmak kafanızı biraz dağıtmak istiyorsanız, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 5 km uzaklıktaki Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezine uğrayıp alışveriş yapabilir, onlarca lokanta arasından dilediğinizi seçip kendinize güzel bir ziyafet çekebilirsiniz. Hatırlatmamız gerekir ki Viaport alışveriş merkezinde  çok ünlü markaların outlet mağazaları yer almaktadır. Çok kaliteli malları çok uygun fiyatlarla almanız mümkündür.


Tavsiyelerimizden biri de kiralık arabanızı hazır bulmuşken, hazır bu kadar da yakınken, Tuzla Termal Tesislerine gitmeniz. Çam ağaçlarıyla kaplı yetmiş dönümlük bir arazi üzerine konumlanmış Tuzla Termal Tesisleri 1300’lü yıllardan günümüze kadar aralıksız bir şekilde insanlar için şifa kaynağı olmuştur. Mineralli sularında yüzüp, masaj yaptırabileceğiniz Tuzla Kaplıcalarında son derece modern bir çizgide inşa edilmiş bir  otel inşası da devam etmektedir. Halen bir temiz bir otel de kaplıca içinde mevcuttur.  Sağlık depolayıp arındıktan sonra İstanbulun tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmeniz için sizi bekliyor. Ne de olsa Otorento.com web sitesinden kiraladığınız servis bakımlı aracınız  kapınızın önünde hazır.


Sabiha Gökçen Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan aracınızı kiralama rahatlığını ve keyfini yaşayın. İsterseniz Sabiha Gökçen'de ekonomik araç kiralayabilir, ya da Sabiha Gökçen Lüks Kiralık Araç seçeneklerinden birini kiralayıp İstanbul'u gezmenin keyfine varabilirsiniz. Sabiha Gökçen Araba Kiralama işleminizi 2 dakikada içinde tamamlayabilirsiniz. 

 

Hakkımızda
İşleminiz Yapılıyor...