Adana Havalimanı Araç Kiralama Fiyatlarını Karşılaştır

 
 
Aramayı Değiştir

Adana Havalimanı Araç Kiralama Bilgileri

Türkiyenin en eski havalimanlarından biri olan Adana Şakir Paşa Havaalanı, Türkiye'nin 5. Büyük ili Adana'nın yanı sıra, Mersin, İskenderun ve Osmaniye'ye gideceklere de hizmet vermektedir. Büyük Adana şehrine hizmet veren Adana Şakir Paşa Havalimanı, Anadolu insanının sıcaklığını yansıtan samimi, sıcak ve küçük bir havalimanı olup şehir merkezine oldukça yakındır. Adana Şakir Paşa Havalimanı'nın kendisi kadar ünlü bir mekanı da Havaalanında yaklaşık 57 senedir hizmet vermekte olan Nihat Restoran'dır. Adana Havalimanı Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento'dan kiraladığınız arabanız sizi terminal önünde bekliyor olacağından, Nihat Restoran'a dönüş yolculuğunuzda uğramanızı tavsiye ederiz. Apron manzaralı restoranda Adana kebabınızın tadına varabilirsiniz. 


Adana Havalimanı Rent a Car seçenekleri arasından uygun fiyatlarla araç kiralamak için Otorento.com'u kullanabilirsiniz. 1937 yılında inşa edilen ve yılda yaklaşık 3,3 milyon iç ve dış hatlar yolcusu taşıyan Adana Havalimanından araba kiralamak için en bol seçenekleri ve en uygun fiyatları size sunan online araba kiralama süpermarketi Otorento.com'u mutlaka deneyin. 


Aracınızı otorento'dan kiraladığınızda, havaalanı geliş kapısında karşılanırsınız ve arabanız çok hızlı bir şekilde size teslim edilir. Araç kiralamanız bir keyif haline dönüşür. 

  

Hakkımızda
İşleminiz Yapılıyor...