Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Trabzon Havalimanı (TZX) Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Trabzon Trabzon Havalimanı (TZX)

Trabzon Havalimanı uçuş keyfine varacağınız en nadide havalimanlarından biridir. Yeşile boyalı  dağların denize dik uzandığı derin Karadeniz sahilleri boyunca uçarken denizin üzerine konuverircesine Trabzon Havalimanına inersiniz.  Uçağın içinde kapıya doğru ilerlerken dahi bir yanınız size hoş geldin diyen dalgalarla kuşatılmış gibidir. Mavi bordolu şehrin tüm yıl boyunca yurdun her yerin den gelen misafirlerine giriş kapısı olan Trabzon  Havalimanı yazın  Arap misafirlerin akınına uğrar. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus Airlines, Onur Havayollarına Trabzon Havaalanında Riyaddan gelen direkt charter uçakları eşlik eder. Trabzon Havaalanı Mayıs, Haziran Temmuz, Ağustos ayları boyunca Arap turistlerin, yerli turistlerin, onları karşılayacak olan otel görevlilerinin, araç kiralama firmaları görevlilerinin tur rehberlerinin doldurduğu uluslar arası turizm kaynaşma noktası haline dönüşür. Nasıl dönüşmesin ki yaz tatillerini yıllar boyunca hatıralarından silinmeyecek tatlı bir macera olarak hatırlamak isteyenler için Trabzon, yapımı yüzyıllar öncesine dayanan tarihi eserleriyle, yemyeşil yaylaları, masmavi gölleriyle, Temmuz sıcağında yağan yağmuru yani ılıman iklimiyle benzersiz bir şehirdir. Trabzon Havalimanı ruhunuzda hissedeceğiniz eşsiz lezzetlerin de başlangıç noktası olarak karşılar sizi. Zira Trabzon benzersiz ikliminin sebep olduğu benzersiz lezzetlere ev sahipliği yapar. Trabzon tereyağı kalp damar hastalıkları doktorlarının dahi yenmesini salık verdiği müthiş hafif, ağızda eriyen bir B vitamini kaynağıdır. Tereyağıyla mısır unuyla, peyniriyle yapılan binbir çeşit yemekler sayesinde Trabzon Havaalanı gurmelerin de sık sık iniş yaptığı özel bir lokasyondur.


Trabzon Havaalanına indiğim zaman arabamı kiralarım diye düşünürseniz; yanılırsınız. Yaz aylarında Trabzon havaalanında kiralık araba bulabilmek neredeyse mucizenin adıdır. Türkiyede araç kiralamanın en yaygın adresi olan Otorento.com dan erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak kiralayacağınız arabanız, valesiyle birlikte Trabzon Havaalanında sizi ilk karşılayan olacaktır. Size, servis bakımlı, konforlu, web üzerinden seçtiğiniz model arabanızla sadece 6 km yol yaparak şehir merkezine ulaşıp, sıcak samimi, içten yerli halkıyla kaynaşmak kalır.


Türkiyenin denize paralel tek havalimanında, Türkiyenin tek araç kiralama ağı Otorento.com güvencesiyle karşılanacak, hatıralarınızdan silinmeyecek güzelliklere “merhaba” diyeceksiniz. 


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.