Otorento Müşteri Hizmetleri 09:00 - 19:00
"Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı"
       

   Bodrum Milas Havalimanı (BJV) Araba kiralama

Uygun Fiyatlı Araba Kiralama Muğla Bodrum Milas Havalimanı (BJV)

Bodrum Milas Havalimanı hissedilebilir yüzey uygulaması, kapı genişlikleri, rampaları, levhaları, oturma mekanları ile her yönüyle engelsiz bir havalimanıdır.  Haziran 2012 tarihinde açılan yeni Dış Hatlar Terminali ile hizmet vermeye devam eden Bodrum Milas Havalimanına indiğiniz anda Bodrum, Milas ve Muğla'nın muazzam güzelliklerine yakışır bir hava meydanına indiğinizi hissedersiniz. Bodrum Havalimanı Araç Kiralama seçeneklerinin en bol olduğu Otorento.com'dan kiralayacağınız arabanızla Bodrum'un koylarını keşfe başlayabilirsiniz. 


Otorento.com, Türkiye’nin araç kiralama ağı olarak hizmet vermektedir. Bodrum Havalimanı’nda uygun fiyatlı rent a car seçeneklerimizi görmeden karar vermeyin. Türkiye'nin en büyük araç kiralama ağı olan Otorento'dan araç kiralamanın keyfini çıkartın. Bodrum Havalimanı’nda online araba kiralama işleminizi 2 dakika içinde hemen gerçekleştirebilirsiniz. Otorento olarak, Bodrum Havalimanı dahil olmak üzere Türkiye’nin 300’den fazla lokasyonunda kaliteli ve yerli araç kiralama tedarikçileri üzerinden hizmet veriyoruz.


İster iş için, ister ziyaret amaçlı gelmiş olun; Bodrum’a gelmişken, bu güzel şehrin meşhur eğlence hayatına katılıp, meşhur lokantalarının yemeklerini mutlaka tadın. Bodrum’un güzel insanlarının bir çayını içip, bu şehrin doğal ve tarihi güzelliklerine şahit olmanın keyfini çıkartın. Anadolu’nun candan ve sıcak insanlarının güler yüzü size iyi gelecektir.


Otorento, Bodrum Havalimanı araç kiralama hizmetiyle, Bodrum'un güzelliklerini keşfetmenize araç olmaktan gurur duyar.


Devamını Oku...
Alış Yeri
İade Yeri
Alış Tarihi / Saati
İade Tarihi / Saati
Yakıt Tipi
Oto Sınıfı
Hava Limanı
MÜSAİT ARAÇ LİSTESİ ( Araç Müsait Durumdadır.)

Araba Kiralama Fırsatları
Otorento.com – Türkiye’nin En Geniş Araç Kiralama Ağı

Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.